Korzystanie z witryny Kominek-Elektryczny.com.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
Kominki elektryczne

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

15 Kwietnia 2015 - Zmiana siedziby!!! ...więcej
kominki elektrycznekominki elektrycznekominki elektrycznekominki elektryczne

KOMINKI

Zobacz na filmie jak wygląda efekt płomienia SpectraFire: 

 http://www.youtube.com/watch?v=TNPcTpW6Ejs

PANEL KONTROLNY

Kominki posiadają wyświetlacz LCD, który pokazuje wybraną funkcję, a po 5 sekundach nieaktywności wygasza się. Jest on zintegrowany z pilotem i przyciskami obsługi na kominku.
Wyświetla następujące funkcje:
 • 5 ustawień jasności płomienia
 • ogrzewanie z kontrolą temperatury
 • wyłącznik czasowy
 • efekt dodatkowego podświetlenia paleniska
 
REGULACJA JASNOŚCI PŁOMIENIA

Płomień Spectrafire posiada 5 ustawień jasności żółto-błękitnego efektu oraz 1 ustawienie z tradycyjnym żółtym płomieniem.
 

WYŁĄCZNIK CZASOWY
 
Zastosowanie wyłącznika czasowego umożliwia zaprogramować wyłączenie kominka w zakresie od 30 minut do 9 godzin. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie wieczorami. Dzięki temu nie musimy martwić się czy kominek będzie pracował w nocy, niepotrzebnie generując dodatkowe koszty.
 
 
FUNKCJA GRZANIA Z KONTROLĄ TEMPERATURY
 
Dzięki płynnej kontroli temperatury w zakresie od 22°C do 29°C można dopasować temperaturę do swoich wymagań. Elektroniczny termostat pokazuje ustawioną temperaturę.
 
 
PILOT ZDALNEGO STEROWANIA
 
Każdy kominek ClassicFlame posiada wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu komfortowo, bez wstawania z wygodnego fotela, można zarówno włączyć kominek jak i obsługiwać wszystkie jego funkcje.
 
 
DODATKOWE PODŚWIETLENIE
Podświetlenie bocznych ścian wewnętrznych stylizowanych na cegłę.
 
 
ZALETY KOMINKÓW LED - CLASSIC FLAME
 • Technologia LED to piękne, żywe i realistyczne barwy płomienia.
 • Diody LED użyte do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania kominka. Żywotność diod LED wynosi aż 75.000 godzin czyli 8,5 roku. Żywotność zwykłych żarówek to tylko 2000 godzin czyli 83 dni.
 • Zużycie energii przez diody LED wynosi tylko 11,2 W czyli 10-krotnie mniej w porównaniu do tradycyjnych żarówek.
 • Korzystając z kominka ClassicFlame codziennie przez 5h, oszczędzisz około 135 zł w ciągu roku w porównaniu do kominka z tradycyjnymi żarówkami. Dodatkowo po około 400 dniach jesteś zmuszony wymienić tradycyjne żarówki co wiąże się z kolejnym kosztem.
 • Oszczędność z użytkowania kominka ClassicFlame z diodami LED po 2 latach może sięgnąć nawet 350 zł w porównaniu do innych kominków!
CZYSTE, EKONOMICZNE, BEZPIECZNE
 • Ledowe kominki elektryczne nie zanieczyszcają wnętrz i środowiska, nie trzeba przy ich użytkowaniu troszczyć się o kosztowny i uciążliwy opał.
 • Kominki Classicflame nie emitują tlenku i dwutlenku węgla, dwutlenku azotu, metanu czy formaldehydu. 
 • Podczas użytkowania nie potrzebna jest również dodatkowa wentylacja, odprowadzanie ciepłego lub doprowadzanie zimnego powietrza,dzięki czemu nie zaburza wentylacji w pomieszczeniu i nie tworzy "ciągu wentylacyjnego"
 • Diody LEDsą oszczędniejsze i bardziej ekonomiczne. Zużywają jedynie 11,2 W energii elektrycznej i mają żywotność ponad 75.000 godzin. Zwykłe żarówki wykorzystują
  120 W i muszą być wymieniane co 2000 godzin. Zatem żywotność diody LED to około 8,5 lat, zaś żarówki standardowej tylko 83 dni.
 
 
 

: kom. 786-983-233

lub skontaktuj się za pomocą poniższego formularza

wpisz wynik działania 8 + 9

© Kominki elektryczne, KOMINKI LED, Wkłady kominkowe | Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto

design & code: Lemon-Art.pl