Korzystanie z witryny Kominek-Elektryczny.com.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
Kominki elektryczne

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

20 Kwietnia 2016 - NOWOŚCI! ...więcej
1 Września 2015 - NOWOŚCI! ...więcej
15 Kwietnia 2015 - Zmiana siedziby!!! ...więcej
kominki elektrycznekominki elektrycznekominki elektrycznekominki elektryczne

KOMINKI

Zobacz na filmie jak wygląda efekt płomienia SpectraFire: 

 http://www.youtube.com/watch?v=TNPcTpW6Ejs

PANEL KONTROLNY

Kominki posiadają wyświetlacz LCD, który pokazuje wybraną funkcję, a po 5 sekundach nieaktywności wygasza się. Jest on zintegrowany z pilotem i przyciskami obsługi na kominku.
Wyświetla następujące funkcje:
 • 5 ustawień jasności płomienia
 • ogrzewanie z kontrolą temperatury
 • wyłącznik czasowy
 • efekt dodatkowego podświetlenia paleniska
 
REGULACJA JASNOŚCI PŁOMIENIA

Płomień Spectrafire plus posiada 5 ustawień koloru, 5 ustawień prędkości płomienia i 5 ustawień jasności, co łącznie daje możliwość wyboru ze 125 różnych konfiguracji.
 

WYŁĄCZNIK CZASOWY
 
Zastosowanie wyłącznika czasowego umożliwia zaprogramować wyłączenie kominka w zakresie od 30 minut do 9 godzin. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie wieczorami. Dzięki temu nie musimy martwić się czy kominek będzie pracował w nocy, niepotrzebnie generując dodatkowe koszty.
 
 
FUNKCJA GRZANIA Z KONTROLĄ TEMPERATURY
 
Dzięki płynnej kontroli temperatury w zakresie od 22°C do 29°C można dopasować temperaturę do swoich wymagań. Elektroniczny termostat pokazuje ustawioną temperaturę.
 
 
PILOT ZDALNEGO STEROWANIA
 
Każdy kominek ClassicFlame posiada wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu komfortowo, bez wstawania z wygodnego fotela, można zarówno włączyć kominek jak i obsługiwać wszystkie jego funkcje.
 
 
DODATKOWE PODŚWIETLENIE
Podświetlenie bocznych ścian wewnętrznych stylizowanych na cegłę (wkłady 28 i 33 cale)
 
 
ZALETY KOMINKÓW LED - CLASSIC FLAME
 • Technologia LED to piękne, żywe i realistyczne barwy płomienia.
 • Diody LED użyte do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania kominka. Żywotność diod LED wynosi aż 100 000 godzin czyli ponad 11 lat.
 • Żywotność zwykłych żarówek to tylko 2000 godzin czyli 83 dni.
 • Zużycie energii przez diody LED wynosi tylko 11,2 W czyli 10-krotnie mniej w porównaniu do tradycyjnych żarówek.
 • Korzystając z kominka ClassicFlame codziennie przez 5h, oszczędzisz około 135 zł w ciągu roku w porównaniu do kominka z tradycyjnymi żarówkami. Dodatkowo po około 400 dniach jesteś zmuszony wymienić tradycyjne żarówki co wiąże się z kolejnym kosztem.
 • Oszczędność z użytkowania kominka ClassicFlame z diodami LED po 2 latach może sięgnąć nawet 350 zł w porównaniu do innych kominków!
CZYSTE, EKONOMICZNE, BEZPIECZNE
 • Ledowe kominki elektryczne nie zanieczyszcają wnętrz i środowiska, nie trzeba przy ich użytkowaniu troszczyć się o kosztowny i uciążliwy opał.
 • Kominki Classicflame nie emitują tlenku i dwutlenku węgla, dwutlenku azotu, metanu czy formaldehydu. 
 • Podczas użytkowania nie potrzebna jest również dodatkowa wentylacja, odprowadzanie ciepłego lub doprowadzanie zimnego powietrza,dzięki czemu nie zaburza wentylacji w pomieszczeniu i nie tworzy "ciągu wentylacyjnego"
 • Diody LEDsą oszczędniejsze i bardziej ekonomiczne. Zużywają jedynie 11,2 W energii elektrycznej i mają żywotność ponad 75.000 godzin. Zwykłe żarówki wykorzystują
  120 W i muszą być wymieniane co 2000 godzin. Zatem żywotność diody LED to około 8,5 lat, zaś żarówki standardowej tylko 83 dni.
 
 
 

: kom. 786-983-233

lub skontaktuj się za pomocą poniższego formularza

wpisz wynik działania 2 + 3

© Kominki elektryczne, KOMINKI LED, Wkłady kominkowe | Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto

design & code: Lemon-Art.pl